Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 25.11.2011, 21:20
Hmm.. Gra lepsza niż wynik. Drużynie brakuje pewności siebie, dlatego ciężko będzie to wygrać.

E: Boguski gra dramatycznie. Dawno nie widziałem tak zabłąkanego gracza na tym poziomie rozgrywek.
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.11.2011 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując