Skład delikatnie mówiąc głupi !!! Jak w bardzo ważnym meczu który zdecyduje o tym czy będziemy się jeszcze liczyli w walce o Mistrzostwo można narobić takich zmian

Dlaczego nasz najlepszy zawodnik defensywny i ofensywny siedzą na ławce ? Czy Jovanović i Biton w ostatnim meczu byli słabsi od innych zawodników ? NIee . Rozumiem żę Moskal mógł chcieć wystawić na prawej stronie Lameya ale dlaczego w takim razie Jovanovicia nie ustawił na środku z Czekajem a przecież to nominalny stoper !! Nikt chyba nie sądzi, że Diaz jest lepszy na stoperze od Marko ? Nie wiem co w pierwszym składzie robi Boguski który ostatni dobry mecz zagrał ponad dwa lata temu a i ostatnio wchodząc z ławki niewiele wnosił - już prędzej na skrzydle można byłoby ustawić Bitona jeśli trener tak napalił się na Genkova i nie zagrałby gorzej od Rafała i w ogóle jak można posadzić najlepszego strzelca na ławce którego autorstwa jest większość bramek jakie zdobywała Wisła w tej rundzie !!? Czarno to widzę ! Trzymam kciuki za naszą drużynę i liczę na zwycięstwo ale z tym składem będzie to cud i jak przegramy to większą winę będzie ponosić Moskal za takie "strzały" ...