Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 25.11.2011, 20:01
syryls napisał(a):Wyświetl post
Już wyjaśniam czemu skład jest bardzo odpowiedni
Lamey a Jovanovic - Marko słaba forma, natomiast lamey jest w formie, po drugie ten holender znajduje sie w sytuacjach to strzelenia gola, a na tym na zależy.
Biton a Genkov - w meczu z Górnikiem musieliśmy grać środkiem, ponieważ biton ani wysoki ani świetnie grający głową i słabszy fizyczny, tutaj mamy szanse w ataku na wygranie główki a to może być szansa.
Mały - nie zagra przez 90 minut, myślę tu że będzie mógł wejść po przerwie za kogoś z dwójki Tomasa a także za Gervasio
A tak,teraz widzę,że sie dobranocka skończyła...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując