Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 25.11.2011, 19:40
Biton, Jovanovic i Małecki na ławce. O ile trzeciego z nich zaczynającego mecz na ławce jestem w stanie zrozumieć (po dłuższej kontuzji) to już kompletnie nie rozumiem czemu dwóch pierwszych nie gra od 1 minuty...
Odpowiedz cytując