Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 25.11.2011, 19:13
jendrus napisał(a):Wyświetl post
W meczu z Górnikiem db się zaprezentował jeśli nie najlepiej z Czekajem. Oczywiście wszedł w 2 połowie, ale trzeba brać pod uwagę że jest po ... kontuzjach....
A gra przyspieszyła wtedy a bramkę zawalił Jirsak, Czekaj i Parejko...
Nie Czekaj tylko Jovanovic....
Odpowiedz cytując