Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 25.11.2011, 19:04
Henio1 napisał(a):Wyświetl post
BOGUSKI hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.

W meczu z Górnikiem db się zaprezentował jeśli nie najlepiej z Czekajem. Oczywiście wszedł w 2 połowie, ale trzeba brać pod uwagę że jest po ... kontuzjach....
A gra przyspieszyła wtedy a bramkę zawalił Jirsak, Czekaj i Parejko...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując