Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 25.11.2011, 17:05
ziutek7 napisał(a):Wyświetl post

W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski.
Sorry ale jakoś 2 kolejki temu tez graliśmy ten "pewien prestiżowy mecz" i przegraliśmy 1-0 (wtedy wygraliśmy 0-1) i tak co kolejkę liczymy na przelamanie.

Ok, spadam na mecz, pozdro
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując