ziutek7 napisał(a):

W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski.
|
Sorry ale jakoś 2 kolejki temu tez graliśmy ten "pewien prestiżowy mecz" i przegraliśmy 1-0 (wtedy wygraliśmy 0-1) i tak co kolejkę liczymy na przelamanie.
Ok, spadam na mecz, pozdro