Temat
:
[15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ziutek7
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
113
25.11.2011, 17:00
Idealny mecz na przełamanie, z liderem ligi dodatkowo grającym u siebie przy prawie 43 tysiącach widzów !
W zeszłym sezonie tez było nijako i przyszedł pewien prestiżowy mecz który wygraliśmy 1-0. Później był mistrz Polski.
ziutek7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziutek7
Znajdź inne posty napisane przez ziutek7