Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 25.11.2011, 16:58
W tym meczu Wisla wbrew pozorom nie ma juz nic do stracenia. Niektorzy i tak na Wisle postawili krzyzyk w kontekscie MP. Druzyna ma wiec cos do udowodnienia sobie i innym. Nikt przed tym meczem na Wisle nie stawia co jest akurat atutem. Niech Slask sie meczy z mianem faworyta. Zobaczymy jak dlugo uciagna ten ciezar.

My mozemy dzis zagrac na luzie. Tak powinnismy do tego podejsc a nie myslec, ze jak przegramy to bedzie "po zawodach". Kontuzje, luki w skladzie, zmiana trenera, slabe wyniki itd. Wszystko przeciw Wisle jednak jak to czesto bywa wlasnie w takich sytuacjach i takich meczach zespol pokazuje charakter. Wierze, ze tak bedzie i tym razem. We Wronkach tez mielismy byc rozjechani, a zagralismy tam chyba najlepszy mecz w sezonie. Wierze, ze dzis druzyna pokaze charakter, chec do gry i ze wciaz z Mistrzem Polski trzeba sie liczyc nawet mimo pewnych problemow.

Tak wiec, NAPRZOD WISELKO!
Odpowiedz cytując