Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8251
Stary 25.11.2011, 16:03
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A przewidziałbyś to, że 3 naszych najlepszych graczy będzie kontuzjowanych?Tutaj Guardiola Mourinho z Fergusonem nie wymyśliby recepty na wygrywanie.
Trzeba dać sobie spokój - chłopaki i tak wiedzą najlepiej, więc się nie przebijemy. Zawsze można skwitować "oj tam,, oj tam" a ztakim tekstem sie nie rozmawia.
Pozdrowienia..... pech chciał, że dopadła mnie choroba i dzisiejszy mecz obejrzę tylko w TV, ale na Twente pewnie przyjadę - nawet jak będzie pożegnanie ;-)

PS W lidze Cypryjskiej poza czołową 3-ką (APOEL, Anorthosis, Omonia) liczą się jeszcze 2 zespoły czasami APOP i Apollon Limassol
Reszta to delikatnie ujmując to poziom naszego Ruchu Zdzieszowice czy Gryfa Wejherowo.
Dlatego od kilku sezonów liga po zakończeniu 2 rund dzieli się na 3 4-zespołowe grupy. Silni mają możliwość grania z silnymi trochę częściej.
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 25.11.2011 o godz. 16:08.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując