Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
6004
25.11.2011, 16:01
Mauret:
Próbowałem z tym urlopem ale przy kolejnym meczu działo się znów to samo. Tutaj fotka ;/
http://i41.tinypic.com/15frla8.png
Nie mogę wytrzymać bez FM'a !!!
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Damianek_ABG : 25.11.2011 o godz. 16:02.
Damianek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damianek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Damianek_ABG