Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 25.11.2011, 15:43
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara
BOGUSKI hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.
Odpowiedz cytując