jendrus napisał(a):

Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara
|
BOGUSKI


hmmm... odszczekam swoje zdziwienie jeśli dzis coś pokarze.