Cleber: Zacząłem nowe życie [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4
Duży, w sumie smutny wywiad. Facet zrobił coś dla Wisły, a Wisła na razie ma go w d... Dzieciaki Clebera traktują Polskę jak swój dom, a być może niedługo cała rodzina będzie musiała wracać do Brazylii, bo Cleberowi kończy się karta pobytu, a nie ma stałego zatrudnienia.
Ważny wątek o skautingu Wisły. Nikt nie chce promować i wychowywać talentów, bo wszyscy chcą od razu gotowych piłkarzy. Cleber mówi, że jeśli się nie zmieni, to w przyszłości Wisła będzie miała ogromne problemy.