Mateusz91 napisał(a):

Cleber w wywiadzie na wislalive.pl uważa Maaskanta za dobrego trenera. Problem to niewłaściwy dobór piłkarzy,
Kto za to odpowiada?
Może faktycznie Stan powinien posypać głowę popiołem i wziąć odpowiedzialność (przynajmniej w jakimś stopniu) za słabe ostatnio wyniki Wisły? ...
|
Przez pół roku Stan obserwował dobrych zawodników a jak przyszło lato i dowiedział się że nie ma kasy to musiał brać to co jest , na pewno to on nie wybierał Diaza , Lameya , Nuneza , według mnie Stan miał dobranych zawodników a że kasy nie było to każdy wie co się stało , Stan jest tylko pionkiem i tyle.Pomyślicie sobie jak by przyszli ci zawodnicy co Stan wypatrzył przez tyle miesięcy , nie było by Diaza , Lameya , Nuneza , tylko byli by zawodnicy prezentujący lepszy poziom od tych kopaczy , więc zwalanie wina na Stana jest nie porozumieniem , on nie ma swobody pracy , ma zrobić coś z niczego...