Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8247
Stary 25.11.2011, 14:55
Mateusz91 napisał(a):Wyświetl post
Cleber w wywiadzie na wislalive.pl uważa Maaskanta za dobrego trenera. Problem to niewłaściwy dobór piłkarzy,

Kto za to odpowiada?

Może faktycznie Stan powinien posypać głowę popiołem i wziąć odpowiedzialność (przynajmniej w jakimś stopniu) za słabe ostatnio wyniki Wisły? ...
Przez pół roku Stan obserwował dobrych zawodników a jak przyszło lato i dowiedział się że nie ma kasy to musiał brać to co jest , na pewno to on nie wybierał Diaza , Lameya , Nuneza , według mnie Stan miał dobranych zawodników a że kasy nie było to każdy wie co się stało , Stan jest tylko pionkiem i tyle.Pomyślicie sobie jak by przyszli ci zawodnicy co Stan wypatrzył przez tyle miesięcy , nie było by Diaza , Lameya , Nuneza , tylko byli by zawodnicy prezentujący lepszy poziom od tych kopaczy , więc zwalanie wina na Stana jest nie porozumieniem , on nie ma swobody pracy , ma zrobić coś z niczego...
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 25.11.2011 o godz. 14:57.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując