Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8246
Stary 25.11.2011, 14:54
Mateusz.Jak uważasz, czy gdyby były większe pieniądze na transfery Stan nie sprowadziłby kogoś dobrego?Kojarzysz takich zawodników jak:Alex, Heurelho Gomes, DaMarcus Beasley, Jefferson Farfan, Balazs Dzsudzsak?Tych graczy wciągnął do PSV. Ja jestem realistą i nawet nie marzę o tego typu talentach, ale gdyby na transfery były przeznaczone jakieś godziwe pieniądze to i jakaś gwiazda by się znalazła.Była kasa?Jest i Melikson.Ale jest też i za darmo Jaliens, Lamey, Diaz itp.Ich do młodych talentów nie można zaliczyć, a przecież na takich nam najbardziej zależy, prawda?
I Salomon z pustego nie naleje.Owszem, największym błędem Stana było sprowadzenie Jaliensa, tylko to się spodziewał, że taki gracz będzie niewypałem w buraczanej polskiej lidze?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 25.11.2011 o godz. 14:59.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując