Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
BieżanówStary
Member
Od: 09.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
20238
25.11.2011, 14:41
bellic88
napisał(a):
Pytam o malowanie ponieważ na elewacji są próbki kolorów chyba farb. Osobiście również uważam że inne rozwiązanie byłoby lepsze
Te próbki mają już na prawdę dobre kilka lat
BieżanówStary
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BieżanówStary
Znajdź inne posty napisane przez BieżanówStary