Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 25.11.2011, 14:37
Nie podniecajcie się Małeckim że wraca do gry jak przecież on tyle nie grał nie wiadomo w jakiem formie jest ... Może dać dużo i gówno i będzie rozczarowanie i lament ... Na pewno od 1 min musi grać Boguski z Gargułą. z restą takie ustawienie jak w meczu z Górnikiem bo to db wyglądało w ataku (w miarę..) i za Niunieza Wilk i gitara
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując