joshi napisał(a):

w tym kontekście to jest jeszcze pare osób przed nim (ZiKIT), wogóle coś czuję że zaniedługo rozwiążą ten urząd, bo coś nie mają ostatnio dobrej passy. Co chwila wyskakują jakieś przekręty, oszustwa, niekompetencja i niegospodarność.
Mam pytanie, orientuje się ktoś czy jakieś skyboxy zostały wykupione?
|
Coś prof Machlojwski za bardzo lubi panią Niedziałkowską, więc chyba nie....Lepiej udupić kogoś innego.Tzn teoretycznie udupić, bo dalej pracuje
http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...cuje,id,t.html