Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20237
Stary 25.11.2011, 14:28
joshi napisał(a):Wyświetl post
w tym kontekście to jest jeszcze pare osób przed nim (ZiKIT), wogóle coś czuję że zaniedługo rozwiążą ten urząd, bo coś nie mają ostatnio dobrej passy. Co chwila wyskakują jakieś przekręty, oszustwa, niekompetencja i niegospodarność.

Mam pytanie, orientuje się ktoś czy jakieś skyboxy zostały wykupione?
Coś prof Machlojwski za bardzo lubi panią Niedziałkowską, więc chyba nie....Lepiej udupić kogoś innego.Tzn teoretycznie udupić, bo dalej pracuje

http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...cuje,id,t.html

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując