Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 25.11.2011, 14:07
Będzie jak z Gdyni na wiosne 2011 Dobry ciężki mecz bramka Małego w końcówce i WYGRANA i CAŁE FORUM ZAPRASZA MNIE NA PIWKO
Odpowiedz cytując