Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20236
Stary 25.11.2011, 14:04
w tym kontekście to jest jeszcze pare osób przed nim (ZiKIT), wogóle coś czuję że zaniedługo rozwiążą ten urząd, bo coś nie mają ostatnio dobrej passy. Co chwila wyskakują jakieś przekręty, oszustwa, niekompetencja i niegospodarność.

Mam pytanie, orientuje się ktoś czy jakieś skyboxy zostały wykupione?
Odpowiedz cytując