|
w tym kontekście to jest jeszcze pare osób przed nim (ZiKIT), wogóle coś czuję że zaniedługo rozwiążą ten urząd, bo coś nie mają ostatnio dobrej passy. Co chwila wyskakują jakieś przekręty, oszustwa, niekompetencja i niegospodarność.
Mam pytanie, orientuje się ktoś czy jakieś skyboxy zostały wykupione?
|