|
Niech wróci Chrapek, Ligęza, Burliga i cała reszta w zimie potrenują z naszymi i wyjaśni się czy mają realną szansę an grę. Jak tam to lepiej wystawiać ich niż jakiś Lameyów czy Nunezów którzy i tak odejdą i nie są związani z Wisłą i Krakowem.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
|