Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: NH
Offline
#
6001
25.11.2011, 11:56
rafaltwsd
napisał(a):
Dawno tu nie zaglądalem i widze ze se duzo zmienilo
Będzie ktoś życzliwy i powie mi czy jest już FM 2012
a jeśli tak to gdzie go mogę znaleźć? będe bardzo wdzięczny za pomoc
wystarczy popatrzec 2 posty wyzej .. przeciez gosc wkleil screena z FM 2012
na Odyna ...
Saimoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saimoz
Odwiedź stronę domową użytkownika Saimoz!
Znajdź inne posty napisane przez Saimoz