Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11441
Stary 25.11.2011, 11:48
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Obejrzałem sobie mecz Chorzowskiego Ruchu z Cracovią i powiem kolegom dwie rzeczy:

1) Burliga - na prawej obronie wcale nie jest gorszy od Lameya czy Jovanovicia (z meczu z Górnikiem), a przecież to nasz wychowanek !!! Uważam, że powinniśmy zarząać jego powrotu zimą. Chłopak ma sznase, aby grać coraz lepiej i widać, że wypożyczenie mu naprawdę służy. wszystko co działo się pod bramką parchów to ataki z prawej strony gdzie rządziła para Wiślaków Burliga-Zieńczuk;
Wychowanek nie. A co do jego powrotu to jest mały problem. Wszystko zależy od Ruchu. Mają prawo pierwokupu, więc jak go będą chcieli to nie mamy nic do gadania. Ciekawe ile wynosi odstępne.
Odpowiedz cytując