Temat
:
[15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
davids
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
102
25.11.2011, 11:34
TRZEBINIAnin
napisał(a):
Wisła musi być jak bulterier!
Jak wściekły byk!
Jak Tommy Lee Jones w Ściganym!
...... i jak Rambo w Rambo . Ten mecz musimy Wygrac jestem dobrej mysli I my Kibice Wisły tez Badzmy
davids
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do davids
Znajdź inne posty napisane przez davids