|
Obejrzałem sobie mecz Chorzowskiego Ruchu z Cracovią i powiem kolegom dwie rzeczy:
1) Burliga - na prawej obronie wcale nie jest gorszy od Lameya czy Jovanovicia (z meczu z Górnikiem), a przecież to nasz wychowanek !!! Uważam, że powinniśmy zarząać jego powrotu zimą. Chłopak ma sznase, aby grać coraz lepiej i widać, że wypożyczenie mu naprawdę służy. wszystko co działo się pod bramką parchów to ataki z prawej strony gdzie rządziła para Wiślaków Burliga-Zieńczuk;
2) nigdy nie sądziłem, że coś takiego napiszę, ale dośrodkowania Zieńczuka - tutaj WIślackie chłiopaki nie dorastają mu do pięt. NIgdy nie byłem fanem Zienia - nawet w jego fartownym sezonie (16 goli). Natomiast od czasu jego odejścia żaden skrzydłowy nie ma takiego dośrodkowania jak on. Zieniu w meczu z parchami dośrodkowywał bodajże kilkanaście razy i nie były to bynajmniej centry w stylu Kirma.
Świat się wali jeżeli ja zaczynam tęsknić za Zieńczukiem !!!!!!!!
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|