Wyświetl pojedynczy post
Flegmiasty
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 25.11.2011, 11:07
Biorąc pod uwagę naszą obecną formę we Wrocławiu może być bardzo źle, ale z drugiej strony wszystkie kiepskie mecze były bez Meliksona i Małego a oni stanowią trzon Wisły, dzisiaj Mały zagra więc jakieś światełko w tunelu się pojawia
Odpowiedz cytując