Temat
:
[15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Flegmiasty
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
101
25.11.2011, 11:07
Biorąc pod uwagę naszą obecną formę we Wrocławiu może być bardzo źle, ale z drugiej strony wszystkie kiepskie mecze były bez Meliksona i Małego a oni stanowią trzon Wisły, dzisiaj Mały zagra więc jakieś światełko w tunelu się pojawia
Flegmiasty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flegmiasty
Znajdź inne posty napisane przez Flegmiasty