|
Uważam, że gorzej być już nie może, ale jednak wszystko po stronie Kazia Moskala. Jeżeli znowu poustawia drużynę jak w I połowie meczu z Górnikiem to będzie pozamiatane.
Mila ostatnio chorował, więc jego dyspozycja jest problemem. Najbardziej boję się o naszą lewą stronę - Sobota może wkręcić Diaza jak i Paljicia. Ćwielong moim zdaniem jest przeciętny.
Wierzę w wygraną - w końcu na Amikę pojechalismy po porażkach u siebie z Lechią i z APOELEM, a było dobrze. Przecież w końcu chłopaki zaczną trafiać Boguski, Małecki, Iliev czy Genkov - przynajmniej jeden z nich dzisiaj się przełamie.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|