Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.11.2011, 11:04
Uważam, że gorzej być już nie może, ale jednak wszystko po stronie Kazia Moskala. Jeżeli znowu poustawia drużynę jak w I połowie meczu z Górnikiem to będzie pozamiatane.

Mila ostatnio chorował, więc jego dyspozycja jest problemem. Najbardziej boję się o naszą lewą stronę - Sobota może wkręcić Diaza jak i Paljicia. Ćwielong moim zdaniem jest przeciętny.

Wierzę w wygraną - w końcu na Amikę pojechalismy po porażkach u siebie z Lechią i z APOELEM, a było dobrze. Przecież w końcu chłopaki zaczną trafiać Boguski, Małecki, Iliev czy Genkov - przynajmniej jeden z nich dzisiaj się przełamie.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując