flamengista napisał(a):

|
Czy ktoś oglądał Świerczoka, by powiedzieć że 2 mln zł za niego to za dużo?.
|
A po co oglądać, po co sprawdzać, przecież to oczywiste że za dużo!
Przecież to polski piłkarz. A polski piłkarz to
przepłacone, leniwe, surowe technicznie polskie drewno. To jest
aksjomat na tym forum
flamengista, takie pytania zadajesz że aż mnie rzomieszyłeś. Polski piłkarz wart 2 mnl PLN.... niezłą masz wyobraźnie. To przecież byt niemożliwy. Takie coś nie istnieje, jak jednorożce
