Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11438
Stary 25.11.2011, 10:44
AYALA napisał(a):Wyświetl post

za 450 tyś € bramkostrzelnego pomocnika czy snajpera nie kupi sie na Bałkanach.3-4 razy tyle trzeba zapłacic.Za 450 tyś € to co najwyżej solidnego obrońce.
Za takie pieniądze nikt solidny nie zostaje sprzedany ani kupiony. Chyba,że jakiś szrot z łatką - solidny. Ale to tylko łatka i za nią się płaci.Tyle,że łatka nie gra. Dobry piłkarz kosztuje, nie ma czegoś takiego jak pól środek. Z uporem maniaka od kilku lat staramy się oszukać rynek i pokazać, że jednak za grosze można dobrych piłkarzy ściągnąć. Nie,nie można. I tak jak rynku nie oszukamy tak on sam bardzo szybko weryfikuje nasze próby. Byle wystawimy łeb z naszej ligi i już w niego dostajemy.

AYALA napisał(a):Wyświetl post
.Na sprowadzenie tak klasowych obcokrajowców jakich ma np Apoel większych szans nie mamy raczej
Czemu?Gdybyś płacił 450 tysięcy euro netto za sezon to nie wiem czy ktoś potrafiący prosto kopnąć piłkę by się nie skusił. 900 tysięcy za dwa lata, to jest dobra suma za którą można kogoś konkretnego podpisać. Rzecz jasna przy dobrym rozeznaniu rynku. Bo i za taką sumę można podpisać Jaliensa i później kwiczeć,że kasy nie ma. No nie ma,bo jak sierotę się podpisało to na piłkarzy kasy nie starczyło. Kwestia gospodarowanie kasą.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując