|
Czy ktoś oglądał Świerczoka, by powiedzieć że 2 mln zł za niego to za dużo?
Zgadzam się, że kwota 2 mln to wymysł prasy. Ale z drugiej strony: Wisła na pewno obserwowała zawodnika, a menedżer twierdzi że klub wysłał oficjalną ofertę. Więc temat z pewnością jest.
Pamiętajcie, że przy obecnym, słabym kursie złotówki 2 mln to niecałe 450 tys., a przecież przy pogrążających się Węgrach nasza waluta pewnie zostanie bardziej osłabiona. Więc w okienku zimowym bardziej może się opłacać szukać piłkarzy na naszym rynku. Niestety, takiej Polonii opłaca się bardziej transfer zagraniczny. Dla takiego Hoffenheim 500-600 tys. € za utalentowanego piłkarza to nie jest dużo. Pytanie tylko, czy kluby z Niemiec oglądają naszą drugą ligę? Moim zdaniem to też plotka wymyślona przez dziennikarzy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|