|
Trochę z innej beczki, ale nadal w kontekście budowy naszego stadionu.
Prezydent Miasta Krakowa nie jest już sędzią Trybunału Stanu, co oznacza, że wygasł chroniący go immunitet. Prokuratura w Busku zamierza wkrótce postawić mu zarzuty niepowiadomienia o popełnieniu przestępstwa.
Mam nadzieję, że niedługo też wezmą się za niego w kontekście niegospodarności i ew. przekrętów przy budowie R22.
|