U mnie Cupiał sprzedał Wisłę w drugim sezonie jakiemuś Angolowi za 66 miliony euro !
http://zapodaj.net/images/c46b8c0ee248.png
http://zapodaj.net/images/a88a81a5e92f.png
Jak linki nie działają to w polu adresu wciśnijcie enter.
edit.
Do tego spłacił kredyt za wykup stadionu.