Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5999
Stary 25.11.2011, 08:46
U mnie Cupiał sprzedał Wisłę w drugim sezonie jakiemuś Angolowi za 66 miliony euro !

http://zapodaj.net/images/c46b8c0ee248.png
http://zapodaj.net/images/a88a81a5e92f.png

Jak linki nie działają to w polu adresu wciśnijcie enter.

edit.

Do tego spłacił kredyt za wykup stadionu.
Odpowiedz cytując