Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 25.11.2011, 08:36
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Hah jedziemy tak jak na skazanie,z nozem na gardle.

Zobaczymy jak nasi zagraja,moze jak w Poznaniu?badzmy dobrej mysli.

Nasze morale po 4 meczach przegranych z rzędu sa bardzo małe a czasu na odbudowanie nie ma. Bedzie cięzko nawet o remis. Przed meczem w Poznaniu byslismy w innej sytuacji. Morale drużyny były w 80 % a na dzisiaj są 10%. Po przegranym meczu ze SLaskiem bedzie juz stan krytyczny
Odpowiedz cytując