Wojtas napisał(a):

Hah jedziemy tak jak na skazanie,z nozem na gardle.
Zobaczymy jak nasi zagraja,moze jak w Poznaniu?badzmy dobrej mysli.
|
Nasze morale po 4 meczach przegranych z rzędu sa bardzo małe a czasu na odbudowanie nie ma. Bedzie cięzko nawet o remis. Przed meczem w Poznaniu byslismy w innej sytuacji. Morale drużyny były w 80 % a na dzisiaj są 10%. Po przegranym meczu ze SLaskiem bedzie juz stan krytyczny
