Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 25.11.2011, 08:32
Oj z całym szacunkiem dla dorobku i siwych włosów Pana Oresta Lenczyka, ale ja bym taki pewny swego nie był , na jego miejscu. Coś czuję ,że Wisła dzisiaj zagra dobrze i skutecznie a Śląsk może się obejść smakiem.
Odpowiedz cytując