Ale wywala za każdym razem czy tylko na tym meczu? Próbowałeś iść na urlop na ten mecz? Albo czy na nowej grze też wywala?
Piotson napisał(a):

|
Szkoda, że po rewanżu na Cyprze nie można było alt+F4 zrobić.
|
Pomściłem, nawet 1:0 po pierwszym meczu było ;)
