Wyświetl pojedynczy post
Mauret
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5998
Stary 25.11.2011, 01:18
Ale wywala za każdym razem czy tylko na tym meczu? Próbowałeś iść na urlop na ten mecz? Albo czy na nowej grze też wywala?

Piotson napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że po rewanżu na Cyprze nie można było alt+F4 zrobić.
Pomściłem, nawet 1:0 po pierwszym meczu było ;)
Odpowiedz cytując