JrQ- napisał(a):

|
tylko, że u nas jest taki problem, że nie jest tak, że nie ma kominów płacowych, bo taka jest idea, tylko ich nie ma, bo nasi nie chcą dużo wydać.
|
Dokładnie.Dyskusja zatacza koło.Pretensje miejcie do Cupiała a nie szukajcie ich w mitycznych doradcach czy Valckxie.