masterlag napisał(a):

Pytanie mam odnośnie MORDu, ul. Koszykarska.
W jakich godzinach można się tam zapisać na egz. (łączony) oraz czy można w sobotę?
Odp jak najszybciej, bo spieszno z czasem
|
http://mord.krakow.pl/kontakt/
Zapisujesz się w BOK, które jest czynne od 7.00 do 20.30.
Co do terminu - ja czekałem ponad miesiąc na egzamin łączony ostatnio. Naprawdę jest jakiś kosmos co się dzieje, tylu eLek co widać na mieście chyba nie było jeszcze nigdy. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.