|
za 450 tyś € bramkostrzelnego pomocnika czy snajpera nie kupi sie na Bałkanach.3-4 razy tyle trzeba zapłacic.Za 450 tyś € to co najwyżej solidnego obrońce.
Chciałbym aby podobnie jak Legia która odnosi teraz sukcesy zainwestowano w młodych Polaków (Żyro,Wolski,Borysiuk,Rybus,Jędrzejczyk ) którzy dla Białej Gwiazdy zostawią zdrowie na boisku.Na sprowadzenie tak klasowych obcokrajowców jakich ma np Apoel większych szans nie mamy raczej
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.11.2011 o godz. 00:08.
|