farben napisał(a):

Wisła - Śląsk: zagrają przed 40-tysięczną publicznością
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iego,id,t.html
Cyt: Trener Wisły nie chciał zdradzać, w jakim ustawieniu zagra jego drużyna. W tygodniu krakowianie trenowali jednak grę z dwoma napastnikami. Czy ustawienie w jednym składzie podczas treningowej gierki Dawida Bitona i Cwetana Genkowa coś oznacza?
Oby oznaczało. To byłaby rozsądna decyzja.
|
Wreszcie dwoma napastnikami. Szkoda tylko że nie ma Sobolewskiego, środek pola będzie trochę słaby przy tym ustawieniu i pasowałby właśnie on do czyszczenia.
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że przegrana to w zasadzie na 99,9% utrata mistrzostwa. Mam nadzieję, że w tym meczu wreszcie zobaczę dobrą zespołową grę zarówno defensywną jak i ofensywną.