Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1261
Stary 24.11.2011, 22:36
Proszę bardzo

http://www.zpmkania.com.pl/images/004.png

Żeby nie było że kolega wcześniej nie dostał C. Ronaldo z reklamy:

http://e1.pudelek.pl/p782/3fab14f5001a7eeb4c9162ac

Podobno reklama Armaniego

Ja poproszę jakieś odjechane w kosmos okulary przeciw słoneczne
Powód: kurde uprzedzony :P
Ostatnio edytowane przez przemo : 24.11.2011 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując