19sebawro06 napisał(a):

|
myślę że przy nawet 10 pkt straty jest szansa na odrobienie ale na wiosnę trzeba wygrać wszystko a większość trudnych meczy gramy u siebie
|
Ciekawe skąd to założenie jak w tej rundzie większość "łatwych meczy" graliśmy u siebie i co? Hmm... 3 porażki. "Trudne mecze" będą łatwiejsze od "łatwiejszych"?