Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 24.11.2011, 22:19
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
myślę że przy nawet 10 pkt straty jest szansa na odrobienie ale na wiosnę trzeba wygrać wszystko a większość trudnych meczy gramy u siebie
Ciekawe skąd to założenie jak w tej rundzie większość "łatwych meczy" graliśmy u siebie i co? Hmm... 3 porażki. "Trudne mecze" będą łatwiejsze od "łatwiejszych"?
Odpowiedz cytując