Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8232
Stary 24.11.2011, 22:02
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Neo przeczytaj sobie np

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...iej_placi.html


tez plotka?
Cytat:
Tylko Jimenez,Basałaj tylko Jimenez.
http://www.youtube.com/watch?v=O4RBW5ADiEo



Traktuj wszystko co wyczytasz w gazetach jako prawdę objawioną, to będzie w zimie w trampkach chodził.
Po drugie, co z tego większego budżetu, skoro:
1.) oni więcej płacą
2.) oni więcej wydają na transfery

Cytat:
A co? Szczypie w oczka?
tak, Twoja głupota

Cytat:
Ludzie, ale o czym Wy piszecie?Budżet Wisły to sobie możecie w dupe wsadzić.Tak w ogólę budżet Legii czy Lecha na ten sezon wynosił ok 70 mln, i co?Nakupywali jakiś przezajebistych graczy?Tu chodzi o to, jakich piłkarzy kupili i ile im płacą.W związku z tym, że Cypr jest przysłowiowym rajem podatkowym, de facto Apoel ma o wiele wyższy budżet od Wisły jak i sami kopacze zarabiają więcej jak i odprowadzają w .... mniejsze podatki.Czy tutaj trzeba wałkować to 100 razy by ktoś to wkońcu pojął.
TAK ....A.APOEL MIAŁ I MA WIĘCEJ PIENIĘDZY OD WISŁY, ale awansował dlatego, bo cypryjczycy postawili na długa i systematyczną pracę bez rewolucji w składzie z trenerem który jest tam od paru lat, tymczasem tu, w zimie przyszło 6 nowych kopaczy w tym paru na wypożyczenie i wymaga się k rwa cudów na kiju.
polać mu

@willow - sluchaj, mam Cie za inteligentnego goscia, co z tego, ze w fakcie napisza ze mamy budzet na poziomioe 100 mln, jak:
1.) oni więcej płacą
2.) oni więcej wydają na transfery
powiedz mi, co wynika z tych cyferek, bo ja kompletnie nie rozumiem, jeszcze gdyby Wisła rzeczywiście szastała kasą i przegrała to takie stwierdzenie ma sens, ale tak?
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 24.11.2011 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując