Wisła - Śląsk: zagrają przed 40-tysięczną publicznością
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iego,id,t.html
Cyt: Trener Wisły nie chciał zdradzać, w jakim ustawieniu zagra jego drużyna. W tygodniu krakowianie trenowali jednak grę z dwoma napastnikami. Czy ustawienie w jednym składzie podczas treningowej gierki Dawida Bitona i Cwetana Genkowa coś oznacza?
Oby oznaczało. To byłaby rozsądna decyzja.