Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 24.11.2011, 21:15
Jest jeszcze jedna nadzieja. Śląsk nie wiadomo czemu od czasu do czasu gra bardzo słabo (vide porażki z Bełchatowem, Koroną, Widzewem). Być może tym razem po paru b. dobrych meczach zagrają słabo. Wtedy byłoby to spotkanie dwóch równorzędnych przeciwników i każdy wynik byłby realny. Rozsądek mówi co innego, ale a nóż widelec się uda wygrać?
Odpowiedz cytując