|
Mam za mały strój Wisły, już w nim nie gram i mam taką wizję oprawienia go, oszklenia i powieszenia na ścianie. Wie ktoś gdzie w Krakowie mi sto zrobią i ile mniej więcej to kosztuje?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|