Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7369
Stary 24.11.2011, 20:54
kto handluje ten zyje , nie ma nic dziwnego w sprzedaniu biletu drozej , ten ktory kupuje bilet za 100 czy 200 to pewnie dla niego to i tak mniej jak dla sprzedajacego te 30zl - ogarnijcie sie i przestancie do wszystkiego sie przyjebywac!!! z nastaniem ery TF normalnym bylo kupowac bilety od konikow przed kasami na mecze topowe....w kolejce czasami od 4 rano trza bylo stac , albo przyjsc godzine przed meczem i zakupic od koni , wszystko bylo kwestia jak kto stal z kasa ... jak kogos stac na to zeby wybulic i 1000zl za bilet to niech placi , jaki problem
Odpowiedz cytując