Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 24.11.2011, 20:31
@tofik

W sumie racja- ktokolwiek by nie był nowym trenerem i tak ma zawsze to samo zadanie- wygranie w cuglach ligi i zakwalifikowanie się do LM.

Co to za różnica czy będzie nas trenował Fornalik, Jimenez czy pani Marzena z bufetu, tak czy tak wyleci po roku.