|
@tofik
W sumie racja- ktokolwiek by nie był nowym trenerem i tak ma zawsze to samo zadanie- wygranie w cuglach ligi i zakwalifikowanie się do LM.
Co to za różnica czy będzie nas trenował Fornalik, Jimenez czy pani Marzena z bufetu, tak czy tak wyleci po roku.
|