Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 24.11.2011, 20:22
Mam przeczucie, że moze to być mecz do pierwszej bramki. Jak my jakimś cudem strzelimy pierwszą, zamurujemy i dowieziemy 0:1 lub 1:1.
Jak Śląsk, to się otworzymy i strzelą nam jeszcze ze dwie.
Odpowiedz cytując