Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 24.11.2011, 20:16
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Niebiescy nie chcą oddac Fornalika Wiśle
http://futbol.pl/node/403255

Z tym Kafarskim,Janasem czy Urbanem to fikcja dziennikarska mam nadzieje
Mam podobne nadzieje co do Fornalika.