Arapaho napisał(a):

|
Myślicie że po co są ludzie ze służb w Radach Nadzorczych różnych spółek? Tylko prawdziwi idoci nie widzieli i nie widzą tego. Wystarczy przegladnąć sobie np.rady nadzorcze spółek giełdowych . Ilu oficerów SB,WSI itp. siedzi w bankach,w firmach znanych biznesmenów? Jakiś czas temu przegladam Bioton - firma zajmująca się produkcją sztucznej insuliny
|
A propos, o co chodzi z tym Biotonem? Liczba akcji niedługo będzie równa liczbe osób na ziemi więc po co na to coś patrzeć. A Bioton ma to do siebie,że albo ktoś go miał, posiada lub zamierza kupić? Na czym polega jego wyjątkowość?