Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14842
Stary 24.11.2011, 20:15
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Myślicie że po co są ludzie ze służb w Radach Nadzorczych różnych spółek? Tylko prawdziwi idoci nie widzieli i nie widzą tego. Wystarczy przegladnąć sobie np.rady nadzorcze spółek giełdowych . Ilu oficerów SB,WSI itp. siedzi w bankach,w firmach znanych biznesmenów? Jakiś czas temu przegladam Bioton - firma zajmująca się produkcją sztucznej insuliny
A propos, o co chodzi z tym Biotonem? Liczba akcji niedługo będzie równa liczbe osób na ziemi więc po co na to coś patrzeć. A Bioton ma to do siebie,że albo ktoś go miał, posiada lub zamierza kupić? Na czym polega jego wyjątkowość?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.